fbpx

Mystery Dinner - Vražda u Baťu

HRA
Dátum:: pondelok, 20 január - utorok, 29 december

Miesto konania:: ŠTEFÁNKA BY PULITZER ®

Píše sa 12. júl 1935 a v luxusnom dome služieb Baťa sa stal strašný zločin. Kto z prítomných mohol mať motív? Vyskúšajte si na vlastnej koži, aké je to byť detektívom, vášnivou herečkou či športovým talentom. Podarí sa vám rozlúsknuť zločin a zároveň uchovať svoje osobné tajomstvá?

Čo je to Mystery Dinner?

Mystery Dinner je strhujúca roleplay hra, pri ktorej vyšetrujete kuriózny zločin. Každý hráč zohráva vlastnú úlohu v príbehu, každý hrač je podozrivý. Nikto však zo začiatku nevie, kto je vinný.

 

Vašim cieľom je vcítiť sa do Sherlocka Holmesa či slečny Marplovej a spovedaním ostatných či využívaním dôkazov odhaliť páchateľa. Musíte sa však aj sami vyhnúť podozreniu. Využijete pri tom najmä spájanie logických súvislostí, kreativitu a komunikačné zručnosti.

 

Hra prebieha pri stole v reštaurácii Štefánka by Pulitzer. Výborná možnosť je spojenie hry s večerou či obedom, ale nie je to nutnosť. V základnej cene hry nie sú zahrnuté jedlo ani nápoje. Tie je možné si doobjednať na mieste à la carte so zľavou 10 % oproti bežnej cene alebo si objednať 3-chodové Menu à la Baťa.

Trvanie hry je cca 2 hodiny.

Pozor. Hru je potrebné vopred rezervovať, inak sa nekoná

 

Cena:
15 € + 3-chodové menu Menu à la Baťa (nepovinné) 13 €

 

Mapa:


 

Všetky termíny:


  • Od pondelok, 20 január do utorok, 29 december